IT-konsulentselskap med tilholdssted på Gran og Gjøvik

Om oss

Flyt IT er et konsulentselskap med tilholdssted på Gran og Gjøvik. Vi har bred kompetanse innen feltene systemutvikling, design og teknisk rådgivning. Les mer om våre tjenester her

Vi har en solid økonomi, og leverer gode resultater.  

 

               

Flyt har prosjektledere med sertifiseringer innen PRINCE2, PRINCE2 AGILE og Scrum.

 

Våre ansatte

Vi er opptatte av at vi skal være faglig i front, og setter kurs og kompetansebygging høyt. Vi jobber på tvers og deler hverandres erfaringer for å lage best mulige løsninger for våre kunder. Fellesskapet er også viktig, og vi har jevnlige sosiale turer til både utland og innland.


Amund Skullerud

Fagansvarlig og systemutvikler

amund@flytit.no

41 56 48 07

Andreas Biørn-Hansen

Systemutvikler

andreas@flytit.no

45 28 89 49

Håkon Nordling

Systemutvikler

haakon@flytit.no

97 11 88 40

Morten Vollheim

Webdesigner og prosjektleder

morten@flytit.no

40 01 83 28

Morten Nilsen

Løsningsarkitekt

morten.nilsen@flytit.no

Olaf A. Pedersen

Systemutvikler/Data scientist

olaf@flytit.no

92 46 50 07

Rune Søbye

Systemutvikler

rune@flytit.no

Sigve Høghaug

Systemutvikler

sigve@flytit.no

48 01 26 52

Simen Stensås

Systemutvikler

simen@flytit.no

40 43 66 63

Stian Kraggerud

Daglig leder

stian@flytit.no

93 22 30 23